Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Кърджали, Център
99 999 €
195 581.04 лв.

(943 €, 1 844.35 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 18:05 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 157 пъти.
Площ:
106 m2
Етаж:
1-ви от 7
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

EM Consult Real Estate представя на Вашето внимание функционален и светъл тристаен апартамент, разположен на ТОП локация в центъра на гр. Кърджали

Основни характеристики на имота:
✅ Разпределение: Всекидневна, отделна кухня, две спални, широк коридор, 2 вградени гардероба.
✅ Санитарни възли: Баня с тоалетна + втора самостоятелна тоалетна (предимство).
✅ Тераси: Две тераси с приятен изглед.
✅ Допълнителни помещения: Към имота има прилежащи МАЗЕ и ТАВАНСКО помещение.
✅ Други: Възможност за газификация.

Локация:
Имотът се намира на тиха и спокойна улица в района на СУ Йордан Йовков и само на крачка разстояние от автобусни спирки, детски градини, медицински кабинети, магазини, офиси и други търговски обекти. Около блока е добре озеленена парковата среда и с достатъчно паркоместа за живущите в района. Бърз достъп до всяка част на града. Перфектен избор както за семеен дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

📐 Състояние: Жилището предлага чисти и правилни форми, позволяващи лесно преустройство. Има нужда от ремонт, което дава възможност да бъде направено според нуждите и преподчитанията на новите собственици.

💶 Цена: 99 999 (възможно договаряне само на място)

Повече информация може да получите на ЛС, посочения телефон, Viber, WhatsApp както и на адрес: гр. Кърджали, бул. България 47, к-с Орфей, ет. 2
Особености
Тухла
С паркинг
Интернет връзка
За ремонт